Altın Kariyer Akademi olarak sizlere mesajımız;
Gelişen ve ilerleyen toplum hayatımızda Teknoloji ürünleri ve uzantıları konular günden güne önem kazanmaktadır. Çağdaş toplumlarda olduğu gibi Türkiye’mizde de insanlarımızın donanımlı kılınması şarttır. Üretken ve gelişen ekonomilerde bu kaçınılmazdır.
mask2
Güncel Teknolojiyi sizlerle buluşturuyoruz…
İlk Kilometre taşından bugüne ülkemiz insanlarına Teknolojiyi sevdirmek ve onları günümüz yakın Teknolojileri ile buluşturmak gayesi ile yola çıkan olan Altın Kariyer Akademi Yazılım ve donanım içeriği zengin uzaktan eğitim yelpazesine eklediği en güncel Teknoloji odaklı eğitimler ve alanında uzman eğitmen kadrosu ile Katılımcılarına katkı sağlamaya devam etmektedir.

Altın Kariyer Akademi olarak, insanlarımızın geleceğe hazırlanması yolunda bilgi, birikim ve tecrübelerimizi katılımcılarımıza en iyi şekilde aktararak, davranış ve beceri boyutunda değişimi hedeflemesi ve tüm eğitim alanlarında Altın Kariyer Akademi’nin geliştirdiği eğitim yöntemleri ile süreci tamamlayarak toplumda hak ettiği yerde olmasına katkı sağlamak Altın Kariyer Akademi eğitim kurumlarının en temel görevidir. Bu duygu ve düşüncelerle bütün yaşamınız boyunca sizlere kariyer, bol kazanç, sağlık, başarı ve esenlikler diliyoruz. Sevgi ve Saygılarımızla.

Altın Kariyer Akademi olarak değerlerimiz;
Doğruluk, güvenilirlik, yasallık, mesleki sorumluluk, etik, yeterlilik gibi en temel prensipleri ilke edinmiştir. Ahlâk ölçütleri olarak tanımlayabileceğimiz bu prensiplerin her fert, grup, kurumsal yapıyı başarılı kılacağına inanırız. Başarının ancak bu değerler içerisinde ve ekip çalışması ile kazanılacağı kaçınılmazdır. Alanında uzman eğitimci kadromuzla gelişmelerin ve ihtiyaçların farkında olabilme, sürekli gelişime açık yapısıyla dünya standartlarında eğitimde yenileme kabiliyeti oluşturabilmeyi gaye ediniriz. Beklentileri karşılayabilen bir yönetim anlayışı ile karar mekanizmaları oluşturabilme ve bununla birlikte verilen sözleri tutarak verdiğimiz hizmetlerde karşılıklı sinerjiden güç alırız.

Katılımcılarımızla birlikte, bu değerler etrafında, alanında uzman eğitimci kadromuzla uzmanlaşmış bilgiye doğru ilerleyeceğiz…

Altın Kariyer Akademi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
KABUL ET
close
Hotline
0 549 768 43 23